JAK NÁS MŮŽETE PODPOŘIT?

Ceníme si vlastní nezávislosti

NA JEDNÉ VĚCI JSME PŘESTO ZÁVISLÍ - NA VAŠÍ DŮVĚŘE A MÍŘE PODPORY!

PODPOŘTE NÁS FINANČNĚ!

ČÍSLO ÚČTU: 2800629818/2010

Sekretariáty stran KDU-ČSL, Soukromníků ČR ani Zelených se nepodílí na financování naší kampaně. Kampaň jsme si zaplatili z vlastních zdrojů. Chcete se domluvit, jak budou vaše finanční prostředky použity? Není problém, kontaktujte nás.

Všechny příspěvky od 17. září od 10 hodin jdou VÝUČNĚ na opravu naučných stezek Lesní galerie v Klánovickém lese! DĚKUJEME!

Potvrzení o přijetí daru
U darů od 1 000 Kč (včetně) zasíláme dárci potvrzení o přijetí daru, které lze použít jako doklad pro snížení daňového základu. Potvrzení zasíláme hromadně v lednu následujícího roku. V případě požadavku na vystavení potvrzení na firmu potřebujeme znát název firmy, IČO, DIČ a sídlo. Na vyžádání rádi vystavíme i klasickou darovací smlouvu nebo potvrzení na nižší částku.

VOLTE NÁS A PŘIJĎTE K VOLBÁM!

Volte naši zkušenost, pracovitost, kompetenci i získané kontakty z minulých období. Nezapomeňte, že ve volební místnosti rozdáváte svých 17 hlasů. Budeme rádi za všechny vaše hlasy! Ale pokud nepatříme do vaší první volby, prosíme, podpořte alespoň některé naše kandidáty. Budou i za vás hájit náš program. Děkujeme.

DOPORUČTE NÁS!

Sdílejte nás na sociálních sítích, napište o nás svým známým a blízkým v Újezdě nad Lesy a pokud  si myslíte, že jsme dobrou volbou, doporučte nás ve volbách. Nezklameme Vás ani vaše přátele.

ZAPOJTE SE DO NAŠÍ KAMPANĚ

Staňte se dobrovolníkem naší kampaně. Jak můžete pomoci? Kontaktujte nás!

SLEDUJTE NAŠE AKCE

Sledujte, kde je možné potkat se s našimi kandidáty a zeptat se jich na konkrétní body našeho programu.